Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan nézhetem meg a már...

Hogyan nézhetem meg a már elmentett Wi-Fi jelszót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy asztali gépem amely öszzevan kötve a Reuterrel és van egy androidos telefonom ami szintén kapcsolódva van hozzá wifin keresztül. Sajnos sehogy sem tudom megnézni az elmentett jelszót, elég fontos lenne számomra. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2015. febr. 12. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a link amit küldtél nem nyitható meg.

192.168.2.1 oldalt viszont próbáltam de nem enged belépni

:(

2015. febr. 12. 15:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A Böngésző beállításaiban is vissza tudod keresni a jelszavakat.
2015. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Próbáld ezzel:

[link]

2015. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
letölotöttem ezt a wireless t csak nem észlel egy wifit sem
2015. febr. 12. 15:16
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

A Wifi routerek aljára rá szokták írni, hogy melyik címen lehet elérni a router beállításait. Nem minden típusnál egyforma! Vagy a router leírásában benne van, de ha a típusra rákeresel a neten, akkor is biztosan megtalálod.

Aleggyakoribb cím a 192.168.1.1 de újabban már mással is találkoztam.

Arra azért ügyelj, hogy ha sikerült belépni, nehogy elállítsál valamit, mert akkor az eddigi dolgaid sem tudnak csatlakozni. A "password" kifejezést keresd, az a jelszó.

2015. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 donfetibo ***** válasza:
Ha te wifi jelszódat akarod megnézni akkor menj a gépeden a jobb alsó sarokban az internet jel-re jobb egér gombbal és ott a hálózati és megosztás központ megnyitása és ott a vezeték nélküli...-ra ott a wifi névre amit használsz jobb gomb és ott a jelszó megjelenítésre!!!
2015. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!