Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy TP-LINK router-m amit...

Telefunken kérdése:

Van egy TP-LINK router-m amit rendesen össze dugok. De viszont nincs internet kapcsolat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
KalocsaKom nettem van amúgy !
2015. febr. 13. 13:45
 1/8 Tengor ***** válasza:
A net kapcsolatot is beállítottad rajta?
2015. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a problémám hogy nem tudom hogy kel, mert eddig smc-m volt és tp-link még nem az erőségem 4!
2015. febr. 13. 14:08
 3/8 Tengor ***** válasza:
A WAN beállítások között kell beállítani azokat, amik az SMC-n is be van / volt állítva. Az elnevezések ugyan azok lesznek.
2015. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
renden meg probálom hátha sikerül !
2015. febr. 13. 14:14
 5/8 A kérdező kommentje:
nem sikerül !
2015. febr. 13. 14:31
 6/8 Tengor ***** válasza:
Konkrétan mit próbáltál beállítani és hol?
2015. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a wan menü pontot de nekem nem sikerül, valami jo le irás kéne és az alapján kéne, mert most az egyik rutert ki huzom az árambol a másikat ösze dugom é ez az agyamra megy már !
2015. febr. 13. 16:38
 8/8 Tengor ***** válasza:
Hát hajrá, keress valami jó leírást! A Wan-nál elég sokat lehet beállítani. PPPoE v. más beállításon megy a régi?
2015. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!