Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lesz elérhető a Netflix...

Mikor lesz elérhető a Netflix Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha regisztrálok valami bővítményen keresztül amivel amerikainak lát engem az oldal (pl HULU) akkor úgy tudnék rá előfizetést kötni? Magyarul vannak fent ott a filmek egyáltalán?
2015. febr. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A TPB miért nem jó?
2015. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A TPB miért nem jó?"


Az egy dolog hogy te azt használod, de másokat nem kell erre buzdítani. Számon kérni meg főleg nem kéne, hogy az illető miért legális módon akar filmet nézni...


Kérdező: A Netflix 2016 végére elvileg minden országban jelen akar lenni ( már ahol átlagember számára is elérhető az internet ). A magyarországi megjelenéséről meg már 2015-öt is olvasni.

Addig is PayPal fiókkal, és egy amerikai proxy szerverrel működnie kéne, bár még nem próbáltam, ezért nagyon segíteni sem tudok benne.

2015. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor inkább megvárom az ez évi megjelenést és majd magyarországi accontal regisztrálok, az úgy sokkal biztosabban hangzik mint amerikai proxy meg ilyenek. Kerestem én is megjelenési dátumot a neten, de nem találtam róla pontos információt. Szerintem jó kis cucc lesz ez, ha megjelenik és beválik a TV előfizetésemet mondom is le egyből..
2015. febr. 15. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az egy dolog hogy te azt használod, de másokat nem kell erre buzdítani. Számon kérni meg főleg nem kéne, hogy az illető miért legális módon akar filmet nézni...

"


Miért is kéne Magyrországon az amerikai törvények szerint élni? Itt csak programot illegális letölteni, médiát nem. Ez azért van, mert minden adathordozó után különadót fizetsz, ezért kerül egy CD 300 forintba. De persze nem csak CD-k után, hanem telefonok, mp3 lejátszók stb. után is. Még a tévék árában is benne van. Olvasd el az erről szóló törvényt.


Az igazi kérdés az, hogy TE miért buzdítasz arra másokat, hogy ugyanazért KÉTSZER fizessenek? Ha boltban látnál "kettőt fizet, egyet kap" akciót, akkor rohannál megvenni?

2015. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha már Torrent akkor ne TPD, hanem magyar "...core"
2015. febr. 15. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!