Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mit tesz a youtube?...

Ilyenkor mit tesz a youtube? Ez csalásnak számít a megtekintéseknél?

Figyelt kérdés
Na szóval ugye ha felrakok egy videót, akkor a megtekintések száma 301-nél megáll, elvileg mert a youtube ellenőrzi, hogy nem csalással lettek-e a megtekintések vagy ilyesmi.. Mi van akkor ha ezek a megtekintések (kb. 1000 lenne most, ha kiírná rendesen) szinte mind úgy lettek, hogy én néztem meg. Nem végig, csak frissítgettem, hogy nőjön a megtekintés? (amúgy ez nem szokásom, tök gáz dolog, de most ennél az egy videónál fontos, hogy meglegyen az 1000 nagyon hamar) Szóval ez csalásnak számít? Ilyenkor mit csinálnak az ellenőrzésnél? Félek hogy valamit csinálnak vele, egyrészt mert a 90%-a az én megtekintésem, másrészt mert emiatt 90%-ban kb. 2 másodperc lett megnézve mindig csak az 5 perces videóból.
2015. febr. 15. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem tesz. 100 megtekintés olyan kevés, hogy nem is foglalkoznak vele.
2015. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* 1000
2015. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!