Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vírus lenne? Beugró ablakok...

Vírus lenne? Beugró ablakok jönnek elő, egy "program" miatt, amit már töröltem.

Figyelt kérdés

A párom telepített egy programot, és azzal együtt rá került a gépre egy positive finds ads "program" is, ami beugró ablakokat hoz elő. ezt már töröltem a gépről, ám a beugró ablakok még mindig előjönnek,és nagyon bosszantó.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Vírusírtóval is próbálkoztam már, de még mindig jönnek a beugró ablakok.


2015. febr. 17. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor próbálkozz meg mással is:


[link]


[link]

2015. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt ajánlom : Malwarebytes Anti-Malware
2015. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Malwarebytes Anti-Malware, de csökkentett módban kéne futtatni, ha simán nem oldódik meg a probléma.
2015. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki is próbálom!
2015. febr. 17. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Malwarebytes free! Ne felejtsd el bekapcsolni hogy Rootkit-et, PUP-ot, és tömörítvényeket is vizsgáljon, és kapcsold be a heurisztikus motort is!
2015. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát talált ez sok mindent, karanténba is rakta, de a felugró ablakoktól nem tudtam megszabadulni...

azért köszönöm a segítséget!

Újra rakni még sajnos nem tudjuk a gépet (laptop) mert nem jó a dvd olvasója.

Így marad a bosszankodás...

2015. febr. 17. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell dvd hozzá, lehet usb-el is --> ha erre vagy kíváncsi szerintem új kérdést is írhatsz ki
2015. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 donfetibo ***** válasza:
Próbáld meg futatni a SPYWARE DOCTOR valamelyik újabb verzióját az tuti, hogy fog találni vírust de a teljes lassú keresést állítsd be, ez igénybe fog venni 5-6 órát is géptől függően! Ha nem segít akkor tegyél fel ADBLOCK PLUS-t, ez letiltja a beugró ablakokat, ez Operán és Goole Chromon is fut a bővítményeknél fel tudod rakni, ha Operát használsz akkor pluszba tedd fel ЦBLOCK-ot egy felugró ablakkal se reklámmal többet nem fogsz találkozni!!!
2015. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!