Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inviteles netem van beakartam...

Inviteles netem van beakartam lépni a ZTE eszköz admin panelbe de Connection refused: 192.168.1.1:80 üzenetet kapok, korábbi másik Zyzel eszköznél ugyenez a probléma csak néha jelentkezik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Böngésző: Opera, vírusírtó Microsoft Security Essentials

2015. febr. 18. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekes ez a Wifi a régit a gép néha nem ismerte fel telón tökéletes volt az újatt meg a teló nem akarja néha bekattan.

De most kábeles összkötéssel vagyok a laptopon és mégsem jön be a admin panel

2015. febr. 18. 20:13
 2/3 t1234 válasza:
Ha jól értem akkor a szolgáltatótól kaptad ezt a ZTE modem-router kombinációt, ami egy kalap szar. Lehet kérni a szolgáltatót, hogy állítsa át az eszközt sima átjáró üzemmódra, te mögé rakod a saját routeredet és azt úgy configolod ahogy akarod és akkor lesz normális net, wifi meg minden.
2015. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi igen a ZTE szolgáltatói A zyzel saját Egyébként annál is néha volt ilyen hogy nem jön be az admin felület. De mint mondtam a Zyzel-t a laptop nem ismeri fel mindig a ZTE-t meg atelefon szóval néha kettőt kell használni :D

de jó tanács köszönöm

2015. febr. 20. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!