Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google fiókból hogyan tudok...

Google fiókból hogyan tudok más eszközön kilépni? Több lent!

Figyelt kérdés
Szóval Volt barátnőm gépén , telefonján is az én Google fiókommal van belépve crome-ba és androidon is . azt szeretném megszüntetni de nem tudom hogyan tudok aktív bejelentkzéseket törölni vagy erre milyen megoldás van ? jelenleg nem vagyunk olyan viszonyba hogy megkérjem hogy lépjen ki .
2015. febr. 21. 17:09
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:
Ha a telefonján ez a fő fiók akkor nem csak hogy nem lehet egyszerűen kilépni, gyári visszaállitást kell csinálni a telefonon roszabb esetben. Nekem Androidon nem engedte akkor sem törölni a fő fiókot mikor létrehoztam másikat :S
2015. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem elég lenne ha a google corome-ból kitudnák lépni . vagyis azon a gépen ami nála van .
2015. febr. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!