Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a csak USA-ban elérhető videókat is meg tudjam nézni?

Figyelt kérdés
Elvileg van rá mód, hogy az aktuális országot átállítsam, de nem sikerült megtalálnom. A holnapi Oscar gálára kéne, hogy a hivatalos oldalon tudjam nyomon követni, de csak az USA-ban tartózkodóknak elérhető.

2015. febr. 21. 17:31
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:
2015. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom letölteni egyik böngészővel sem, mivel vírusnak érzékeli.
2015. febr. 21. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:

1.Megnyitod a böngésződ beállításait, és kell olyannak lennie, hogy proxy beállítása.

2. Innen választas egy USA-s IP-t, lehetőleg minél kisebb pinggel (Speed oszlop, kicsi ms érték), az IP-t kimásolod.

3.Böngésző beállításaiban bemásolod proxynak az IP-t és elmented a beállítást.

4.Teszteld le hulu.com-on, vagy valahol.

Működnie kell, de bizonyos oldalaknak vannak IP-listái, és ha fent van rajta a választott IP-d, akkor esetleg továbbra sem érsz el szolgáltatásokat (pl. ha Hulu-n látja, hogy csak proxyn keresztül van USA IP-d, akkor nem enged videót nézni).

2015. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és, NE FELEDD EL KIKAPCSOLNI, ha végeztél!

Egy másik lehetőség (itt gyakrabbak a problémák a honlapmegjelenítéssel, funkciókka): [link]

Kevésbé elegáns módszer, ide csak beírod a kívánt URL-t és kész.

2015. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez teljesen jó megoldásnak tűnik. :D
2015. febr. 21. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, az első megoldáshoz elfelejtettem a linket:

Innen találsz IP-t:

[link]

[link]

2015. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi azt már megoldottam és teszteltem is. Teljesen jól működik. Az oldal, amit linkeltél egyszerűbb megoldásnak tűnt, de nem töltötte be a trailereket, így valószínűleg az élő közvetítéshez is használhatatlan lett volna, de az 1. megoldás bejött. :)
2015. febr. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!