Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Majomparádé! Mi van ha 1...

Majomparádé! Mi van ha 1 torrentet nem töltök le teljessen? Mert olyan lassan jön hogy az .

Figyelt kérdés
2óra alatt jött 10% .De ez álltal nem is tudom szedelni.
2015. febr. 22. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
kb 2-éve vagyok fent,még nem csináltam ilyent.
2015. febr. 22. 13:33
 2/6 anonim ***** válasza:

ha neked megvan 100-ból 10 db csomag akkor azt a 10 db csomagot te tudod megosztani másokkal(jobban mondva fel van darabolva valamekkora részekre a fájl(ok))


"A kliensek a fájlokat szeletekben (darabokban) töltik le. Minden csomópont megkeresi a hiányzó részhez a lehető leggyorsabb kapcsolatot, miközben ő is letöltésre kínálja fel a már letöltött fájldarabokat."


forrás: [link]


Ha abbahagyod a letöltését nem lesz semmi, csak bizonyos oldalaknál lehet egy kisebb problémád belőle(mondjuk kitiltanak az oldalról).(de ez nem biztos)

2015. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Félkész állományra is be lehet kapcsolni a megosztást és akkor nem is lesz problem, mert eltelik úgy is az előírt idő.
2015. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as igen,utánna olvastam a makin. De az utorrentem nem teszi szedbe ezt a torrentet. szürke marad,tudod a megoldást?
2015. febr. 22. 14:02
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:

Remélem igen. Ha több fájlból áll, akkor alol a "fájlok" fülön belül a hiányzó fájlokra rámész jobbklikkel és a "kihagyás" opciót nyomod. Ha egy fájlból áll az egész akkor nem az igazi a megoldás.

Vagy a beállításokban rámész az "Ütemező" sorra, majd kiválasztod az "Ütemező használata"-át. Aztán a táblázatban napra megfelelően átírod az oszlopot rózsaszínre a "csak megosztás"-ra, így elvileg seedeli. Sajnos ez az összes fájlra vonatkozik és nincs ilyenkor letöltés. Esetleg a letöltendő torrenteket kapcsold "kényszerített"-re és akkor lehet akkor úgy folytatja a letöltést, mert a többi beállításnál, az ütemezőn belül így működik, ha végignézed a beállításokat, akkor látszik.

2015. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi !!!
2015. febr. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!