Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hol tudom beallita...

Facebook-on hol tudom beallitani, hogy csak az ismeroseim lathassak az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Ugy, hogy ismeretleneknek egyaltalan fel se jojjon a nevem, ha rakeresnek.Az ismeroseim ismeroseinek sem, csak azoknak, akiket en visszaigazolok.

#Facebook #profil lathatosaga
2015. febr. 23. 20:49
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én nagyon igyekeztem, hogy megértsem, amit szeretnél, de nem mindenhol jött össze... Szóval... Azt hogy gondoltad, hogy ne lássa senki a profilodat, csak akit visszajelölsz? Alapból az az ember hogy jelöl be?? Na mindegy...

Amire szerintem gondolsz, az az adatvédelmi beállításoknál van...

2015. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, akkor egyszeruseitem a kerdest.Az erdekelne, hogy hol lehet azt beallitani, hogy mar senki ne tudjon ismerosnek jelolni a tovabbiakban?Tehat, hogy ha fel is jon az adatlapom, ne legyen ilyen opcio.Mert ezt valahol be lehet allitani, csak nem jottem meg ra...
2015. febr. 23. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasnivaló:

[link]

2015. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2015. febr. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!