Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik fizetős, film letöltős...

Picisziszi kérdése:

Létezik fizetős, film letöltős, magyar oldal? Nem online film nézős, hanem film letöltős!

Figyelt kérdés
Külföldön élek, nagyon rossz internet kapcsolatom van, nem lehet vele online filmet nézni. Mikor hazamegyek szeretnék egy pár filmet legálisan, gyorsan letölteni. Egy német oldalon is pontosan így szoktam. Kifizetek 10 €-t és 30 napig legálisan letölthetek. Magyar oldalt nem találtam ilyet.

2015. febr. 24. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha fizetsz, akkor szerintem már a mozi vagy meveszed DVD-n, ha rossz a neted, akkor nem igazán értem minek letölteni, hisz akkor gondolom lassan töltődik le, általában egy oldalon szokott lenni letöltés is és online megnézés is(de nem mindegyik filmnél)


tessék:


filmezz

2015. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos nem fogsz találni de ha egyet találsz akkor jó alaposan gondold meg hogy küldesz e emelt díjas SMS t !


Mert sok a csaló egyépként volt egy oldal a pleace site de azt megszüntették az 1000% os elküldtem az sms t és töltöttem FTP n keresztül

2015. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!