Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7-em van, de nem...

Windows 7-em van, de nem tudom hogyan kell ahoz konfigurálni, hogy tp-link kábeles routernek a firmwarét frissítsem. Ötletek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. A router admin felületén van lehetőség a firmwaret tartalmazó fájl feltöltésére.
2015. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkeresed a tp-link oldalán a firmwarét.

Ha letöltötted belépsz a tp-link router-be.De!

Kábelen keresztül tudod csak frissíteni.Ha összekötötted a gépet a routerrel beírod a böngészöbe ezt:192.168.0.1 ha nem jön be semmi akkor ezt:192.168.1.1 fog kérni belépési nevet és jelszót:admin és admin lessz(ha nem változtattad meg).

System tool-t keresd aztán firmware upgarde,tarlózás tehát megkeresed amit letöltöttél,ok,upgarde.megvárod még frissít.

2015. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan a firmware, de nem enged belépni, mivelhogy a netem be se adja a bejelentkezést. Ezt hogy tudnám megoldani?
2015. febr. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!