Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook vírus videó. Mit tegyek?

Facebook vírus videó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rohadtul elegem van!!Hónapok óta kerülgetem a sok Sz..rt amit megosztanak..de ma kicsit lefagyott a telefonom és ahelyett h odakattintott volna ahová kell ráment egy ilyenre

feszkesfene.com és valami autóbaleset..de nem az a bejelöltek rajta x embert hanem simán megosztotta valaki....azonnal kiléptem de hát szétvet az ideg..ilyenkor mi van? tönkre teszi ez a facebook profilom vagy akár magát a telefonomat?


2015. febr. 25. 11:49
 1/5 A kérdező kommentje:

lefotóztam.egészen pontosan erről van szó

[link]


pedig hónapok óta gondosan ügyelek arra nehogy rámenjek véletlenül..hát tessék sikerült...

2015. febr. 25. 12:10
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok tagja a facebooknak, de valami alkalmazások, kiegészítők, követtet stb mit tudom én mik vannak ott, ottan körbe nézni hátha ott letudod "tiltani"
2015. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a dolog csak megosztja magát gépen. Telefonon nem biztos hogy megosztja magát. Csak egy átverésre kattintottál (Itt van egy lista ezekről az oldalakról: [link]
2015. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz link amit elküldtem ez a helyes link: [link]
2015. febr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..hát elég idegesítő,hogy így próbálnak maguknak "forgalmat" csinálni
2015. febr. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!