Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felugrott egy honlap ami elég...

Felugrott egy honlap ami elég gyanús és leszerette volna töltetni magát egy videó lejátszó program. De nem mentem rá. Lehet így is baj?

Figyelt kérdés
Szóval felugrott egy reklám én kiakartam x-elni..jó helyre is kattintottam de ennek ellenére is beadott egy oldalt egy bizonyos sweet player.. ott volt,hogy install illetve save as ..egyikre sem mentem..okozhat így bármit? még egy kérdés:hogy lehet elkerülni az ilyen oldalakat?
2015. febr. 26. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
és egyéb oldalak is felugrálnak...pedig már van reklámblokkoló..
2015. febr. 26. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:

µBlock extension a browseredhez, malware lista legyen betöltve

spybot rendszeresen végigkergetve a gépen

legalább a microsoft defender bekapcsolva és frissítve

2015. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ezeket hol találom? okozhatnak amúgy valami kárt a számítógépben ezek a felugró honlapok?

egy online tv- néző portálon rendszeres a felbukkanásuk (ha ez számít)

2015. febr. 26. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek a vackok kivédhetetlenek, ne keresgélj.


A keretsarkában lévő "X" a popupokon gyakrannema hagyományos bezárás-ikon, hanem egy továbblinkelő képfile, ami csak hasonlít a bezárás-ikonra. Onnan lehet rájönni a trükkre hogy baloldalt alul ugyanúgy megjelenik egy url-cím, hogy oda mész ha klikkelsz.

Ezek önmagukban azért nem ártalmasak.


Ha sikerült nem engedélyezni az installt, meg a saveas-t, akkor rendben leszel szintén.


Amikor felugrik a hülyeség, akkor kell külön megmondani az adblokkernek hogy na ebből a továbbiakban nem kérek. Csak úgy lehet megszabadulni tőle.

2015. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!