Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome: "Az Ön kapcsola...

Google Chrome: "Az Ön kapcsolata nem privát", mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezzel az üzenettel pár napja találkoztam a Chrome-ban egy hupont.hu-s oldalon. Nem igazán aggódtam, de most mikor a google.com-ot, vagy a youtube-ot akarom behozni ez az üzenet fogad. A vírusirtóm nem töltött le frissítéseket az elmúlt hetekben, de három hete kezdtem el használni a Ghostery alkalmazást, így arra gyanakodtam. De mint a második képen látható, inkognitó módban sem jön be, sőt megpróbáltam az alkalmazást leállítva behozni, az sem segített. Firefox-ban minden bejön rendesen, sőt itt is egynéhány oldal, pl. mxtv.co.jp, vagy a hu.ikariam.gameforge.com; de a Gmail már nem.

Mit lehet tenni?


[link]


[link]



2015. febr. 27. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Kereső segítségével arra jutottam, hogy valószínűleg az elállítódott rendszeridő a hibás. Ha a gép órája leáll a kikapcsolással, egy CR2032 gombelem kell az alaplapba nagy valószínűséggel (vagy kettő, esetleg nem is 2032, de előbb úgyis ki kell vennni).
2015. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CarlosP válasza:

és ezt a rendszer időt hol tudom helyre állítani ?

Mert nekem is ugyan ez a problémám

Az elemcsere ki vitelezhető laptopoknál?

2015. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!