Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 napja nem tölt be a böngésző...

Duiwel kérdése:

2 napja nem tölt be a böngésző sok képet, online játékokat is 100-ból 1-szer. Chrome, firefox, explorer ugyan az a hiba, a másik gépen is ezek a hibák jelentek meg, mobilon is, tehát kizárt hogy a gépem sz@r. Pingem 10 Netem 20M. WIFI net van. Ötlet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
-nincs ilyen hiba,találj ki mást
2015. márc. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia,az ilyen válaszokért érdemes ide feljönni.....
2015. márc. 3. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Vírust kaptál.
2015. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lassú a neted, reset kellene. Én tegnap a wifiroutert kétszer is újraindítottam, mire rendbe jött.

Ha ez sem használ, futtass le online scannert. Pl. ezt.

[link]

2015. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy a Tré homos modem rossz,napi 2 resi kell neki,és akkor működik egy darabig,amúgy nod32 használok és a vírus irtás is megejtettem már.
2015. márc. 3. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ez a wifi-router is T-s. Csakhogy négy hónapja van meg, nem estem kétségbe. Kikapcs, gépen Ccleaner lefuttattása, újraindítás. Azóta is megy.
2015. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a tippet,azóta nekem is jó lett,ment a zöld.
2015. márc. 5. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, neked NOD, nekem ESET Smart Security van a gépemen. Router és az Eset-Nod együtt fogott valamit, ezért történhetett. Sok .TEMP fájlt töröltem a Ccleanerrel.
2015. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megvan a magyarázat az eltűnt bélyegképekre, ma este megjött a Chrome nagy frissitése.
2015. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!