Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A saját közöségi oldalamból...

A saját közöségi oldalamból hogy csinálhatok olyan alkalmazást mint az fb-é és messengert is hozzá?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 16:31
 1/4 Tengor ***** válasza:
Sokat tanulsz hozzá és lekódolod.
2015. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtanulsz programozni, és elkészíted hozzá.


Más választ nem fogsz rá kapni. A Facebook Messengert és alkalmazást sem egyszeri hobbisták írták, hanem komoly programozók, nem véletlenül.

2015. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Nem, nem tudom leprogramozni. Miért akarsz sajátot? Miért nem jó egy előre elkészített?

2015. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom, nem csak engem kerestél meg privátban.

Ha meg akarsz fűzni, hogy turbózzam fel a "közösségi oldaladat", írjak hozzá alkalmazást meg messengert, akkor sajnálattal közlöm, hogy nem fogom megtenni.

Valószínűleg tudnék hasonlót írni, írtam én már anno egy belső használatú webodlalhoz chat klienst, de azzal ugye azért tisztában vagy, hogy ez nem 5-10 perces hobbimunka lenne? A Facebook messengert sem fél délután alatt dobták össze. Továbbá egy internetes alkalmazást folyamatosan illik fejleszteni, tesztelni, ha valami hiba vagy biztonsági hiányosság kiderül, akkor azt befoltozni, stb. Ez nem úgy megy, hogy egyszer megírsz valamit, aztán az az örökkévalóságig ugyanúgy működni fog.

Egy közösségi oldalnál meg alapvető a biztonság.

2015. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!