Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a blogomról? Jó...

Mit gondoltok a blogomról? Jó ez így, vagy változtassak valamin?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 7. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiégett a retinám. Ezt a piros-kék kombinációt szerintem sürgősen cseréld le.
2015. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ a színes betűket elég nehéz ki olvasni, meg a szín tévesztőknek meg még rosszabb lehet
2015. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor el is kezdem át állítgatni
2015. márc. 7. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így már egész kellemes.
2015. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, a hirdetések nagyon idegesítőek, vagy jó helyen vannak és tűrhető módon van ott? Mert nem akarom, hogy ne lehessen el olvasni a dolgokat mert csak hirdetésből áll az oldal...

A témaválasztás az szerintetek jó? mondjuk úgy is erről fogok írni, csak nem tudom, hogy ez mennyire fogja meg az embereket.

2015. márc. 7. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsit túl pesszimista a stílusod. Az emberek általában nem szeretnek olyasmiről olvasni amiben a társadalmat fikázod, mert azt bejegyzel mind ők is jól tudják, nem szeretik ha valaki szájbarágósan még el is magyarázza nekik. Talán válassz érdekesebb témákat, olvass utána mindennek, és egy kis humorral sokkal élvezhetőbb lenne. Ez tulajdonképpen így is jó, csak nem figyelemfelkeltő, ergo nagy közönséget nem vonz.
2015. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, tanácsod, meg is fogadom! :) Ment neked is a zöld pacsi.
2015. márc. 8. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

De jó, legalább az én retinám már nem égett ki! :D Mondjuk nem igazán értem, hogy mit keres oldalt a vékony kék csík és a világoszöld betűszín.


Másrészt értem én, hogy jó ezeket a dolgokat kiírni magadból, de ez engem egészen egyszerűen nem köt le. "Boohoo, a hajléktalan jobb ember nálad" (kivéve az, amelyik nem), "Boohoo, szar az új generáció" (csak épp ezt mondták rád is, rám is, sőt, anyámra is, aki az elsők között hordott farmert a városban), "Boohoo, a boltok nem lehetnek nyitva vasárnap" (ismerek több olyan eladót, aki hálaimát rebegett a fix szabad vasárnapért). Ha ezt rinyablognak szántad, akkor nagyon jól csinálod, viszont, ha elmélkedős-fejtegetős blognak, akkor érdemes lenne több oldalról is megközelíteni egyetlen témát és hosszabban, részletesebben tárgyalni.

2015. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semmi egyénisége nincs a blogodnak. Vannak nagyon szép sablonok.
2016. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!