Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki mondana nekem egy UPC...

Valaki mondana nekem egy UPC Wifree jelszót?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudom ezt megcsinálni viszont azt tudom hogy egy jelszót többen is használhatnak. Valaki privátba nembírná le a sajátját? Nem adna meg valaki nekem egy ilyen jelszót?
2015. márc. 9. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, biztosan készségesen segítenek beállítani. Ne tarhálj!
2015. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a My UPC-ra, igényeld meg, és kb 2-3 hét múlva küldik e-mailben.

Nekem így ment.

2015. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal mindenkinek az előfizetéséhez kapcsolt, saját fiókja, és ahhoz tartozó jelszava van. Erre való tekintettel biztosan nem fogom osztogatni a saját, privát bejelentkezési adataimat.


Ha van upc előfizetésed, 10 perc alatt regisztrálhatsz az oldalukon és azonnal működik is.


Ha nincs, akkor meg... Hmm... El kéne egy kicsit gondolkodni, mielőtt valakinek a fogkeféjét, vagy a feleségét is megpróbálod elkunyerálni.

2015. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!