Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lassíthatja az Internetem?

Mi lassíthatja az Internetem?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete lett újratelepítve a gépem, azóta csak official oldalakról töltöttem le programokat (steam, skype, utorrent). De azon kívűl még pár crackelt játékot, de azokat csak megbízható magyar torrent oldalakról (nCore, Bithorlo). Az elmúlt 2 napban viszont a direct download-ok egy rövid idő után (ált. pár másodperc) leesnek 0mb/s letöltési sebességre. Van amikor pár perc után újra elindul, de azután is leáll. Ezen kívül a YT-on amikor 1080p-ben nézek videókat nagyon lassan tölti be, ezelőtt sokkal gyorsabban töltötte be azokat. Meg más videófeltöltő oldalon egyszerűen pár másodpercnyi videóanyag után leáll a betöltés (pl.: AnimeAddicts). Torrentet nem futtatok mindezek alatt, és a háztartásban se senki. Egyébként a speedtest képem így néz ki: [link]


Valaki tudna segíteni? Ha valamit még le kéne írnom, csak mondjátok. Ha valami hosszabb/nehezebb procedúráról lenne szó, skypeon is el lehet magyarázni. Előre is köszi.



2015. márc. 10. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
"csak megbízható magyar torrent oldalakról (nCore, Bithorlo)." a torrent viszont nem megbízható, indítsd víruskeresést, HitmanPro vagy Malwarebytes
2015. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csak official oldalakról töltöttem le programokat (steam, skype, utorrent). De azon kívűl még pár crackelt játékot"


Ez jó, ezen besírtam. :D Laptop? Nem az a probléma, hogy a merevlemez buffer betelt és nincs hova írni a letöltött adatokat?

2015. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vírusírtókat próbáltam, egyikük se vett észre semmi furcsát. Amúgy nem laptom és gondolom nem a merevlemez bufferrel van a probléma.
2015. márc. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!