Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tölt be az oldal, vagy...

VenoxPC kérdése:

Nem tölt be az oldal, vagy lassan. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy, néhány oldal pl. ncore valami ótvar lassan tölt be... netemmel semmi, mert játékok közben teljesen normális, átlag 15 ms.

A másik, hogy pl. vid to mp3-ról nemtudok zenét letölteni. Hogy miért?: Azért mert egy 3 mb-os zenét 3 perc lenne letölteni... ez előtt kb. 3 mp volt. Ha valaki tudja hogy mi a gond, kérem jelezze, vagy akivel történt hasonló eset, és megtudta oldani. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

Ui.: Jelenleg Operát használok, de próbáltam minden keresővel, és ugyanezt csinálja. Adobe programok ujratelepitése nem segitett, se a keresők ujratelepitése sem. Java-nak meg nemtudom menniy köze ehez, de szerintem nem sok. :D



2015. márc. 10. 20:08
 1/1 Tengor ***** válasza:

A netezéshez TCP protokollt használsz jellemzően, a játékokhoz UDP-t. Szerintem ezen különbséggel magyarázható az anomália.

Rá kellene jönni, hogy mi fogja a TCP forgalmat.

Milyen a hálózat felépítése? Milyen eszközök vannak? Gépről pár szó? (oprendszer, tűzfal, ilyesmi)

2015. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!