Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Könyvjelzők visszaállítása?

Könyvjelzők visszaállítása?

Figyelt kérdés

Valami folytán, windows frissítés vagy realplay frissítése után azt vettem észre, hogy a Google Chrome-ban a bővítmények, illetve a könyvjelzők (fontos, mentett oldalak) "törlődtek", mintha újra lenne telepítve a program.

Próbáltam már rendszer-visszaállítást de nem lett eredménye.


Valahogy vissza lehet állítani a könyvjelzőket, ha igen akkor miként?



2015. márc. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont ebbe futottam bele egy barátomnál, de nála Firefox-ból tűnt el. Vista van nála. Csak úgy tudtuk megoldani, hogy a Chrome-t telepítettem és az megkérdezte, hogy importálja-e a Firefoxból a könyvjelzőket...és sikerült. Nem tudom mész-e ezzel valamire, de egy Firefox vagy Opera telepítés lehet megoldaná. Chrome alatt viszont van lehetőség bejelentkezni, akkor tárol mindent. Be voltál jelentkezve?
2015. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Volt amikor igen, volt amikor nem. Viszont a tárolt e-mail fiókokat, amikor kiad lehetőségként a gmail azokat is "törölte", tehát amikor belekattintottam a területbe, akkor nem adott ki lehetőséget.

Viszont megpróbálom ezt a Firefoxos/Operás lehetőséget ha géphez kerülök.

2015. márc. 11. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Exportálni is érdemes néha a könyvjelzőket, bár ez most utólag már mindegy. :)
2015. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szinkronizálva van a chrome-mal, akkor csak annyi hogy,belépsz a chrome-hoz "társított" gmail-eddel és egy pár másodpercen belül visszatölt mindent
2015. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos?
2015. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!