Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy az ismeretlenek ne lássanak semmit az adatlapomból, idővonalamból?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek, akiknek még a profilképét sem lehet megnyitni, sem pedig bármilyen információt látni az idővonaláról. Hogyan lehetne beállítani ezt? Próbáltam már, de mégis megjelenít mindent. Köszi a segítséget!

2015. márc. 12. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Beállítások:

[link] --> Ismerősök, vagy csak én


[link] --> Ismerősök, vagy csak én.


[link] --> Ismerősök, vagy csak én


[link] --> Ismerősök, vagy csak én


Figyelj a linkre!

[link]


Itt szintén mindegyik alapadatnál módosítod a láthatóságot ismerőseidre, illetve magadra, ahogy akarod.

Képeidnél pedig szintén ha megnyitsz egyet, akkor ott a jobb felső sarokban (nem a legszélén) szintén a legördülő menüben be tudod állítani, hogy az adott képet kik láthatják, vagy akár egy egész albumot beállíthatsz így.

2015. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!