Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a jelszavamat...

Elfelejtettem a jelszavamat ncore-on, és az e-mail cím már nem él amivel anno regisztráltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem már azt sem tudom, melyik e-mail címemmel regeltem, de tuti, hogy nem tudnék már oda sem belépni....
2015. márc. 13. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy normális e-mail címet és ne váltogasd olyan sűrűn, mint más a fehérneműjét. Jelszavak kezelésére használj valamilyen szoftvert, mondjuk a Keepassx-et tudom ajánlani. Ha ezek megvannak, akkor szerezz egy meghívót.
2015. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remek, akkor újra kell regelnem? :/ nem olyan egyszerű ám ncore meghívót szerezni........
2015. márc. 13. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál fontosabb, hogy odafigyelj azokra, amikről az első hozzászólásban vakeroltam.
2015. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már van normális emailem egy éve.... de az ncore-s regelésem már vagy 3 éves....
2015. márc. 13. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz a staffnak?
2015. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!