Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet ezt megcsinálni?

Hogyan lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal és úgy állította be, hogy ne lássam az ismerőseit.

Hogyan lehet bizonyos tiltásokat megcsinálni a facebookon és lehet olyat is csinálni, hogy csak bizonyos embereknek ne legyen elérhető?

Ezen részével még nem foglalkoztam az oldalnak, így nem is értek ezekhez.

Vannak emberek akikkel nem osztanék meg mindent, de ismerősök.

Valaki tudna segíteni facebook ügyben?


(ui.:Tudom, hogy rossz kategória, de itt vannak a legtöbben)



2015. márc. 13. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítások, biztonság. Csak olvasni kell tudni.
2015. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztonsági beállítások


-Belépési figyelmeztetések Módosítás

Értesítés kérése, amikor a fiókodba valaki új készülékről vagy böngészőből jelentkezik be.


-Bejelentkezés-jóváhagyások Módosítás

A telefonodat további biztonsági szintként felhasználva elkerülheted, hogy mások bejelentkezzenek a fiókodba.


-Kódgenerátor Módosítás

A Facebook alkalmazás segítségével biztonsági kódokat kérhetsz, amikor szükséged van rájuk.


-Alkalmazásjelszavak Módosítás

Amikor az alkalmazásokba bejelentkezel, külön jelszavakat használhatsz Facebook-jelszavad vagy a bejelentkezés-jóváhagyási kódok helyett.


-Bizalmi kapcsolatok Módosítás

Válassz ki olyan ismerősöket, akiknek a felhívásával visszajuthatsz a fiókodba, ha kizáródnál.


-A böngészőid és alkalmazásaid Módosítás

Ellenőrizheted, hogy mely böngészőket mentetted a gyakran használtak között.


-Bejelentkezett helyek Módosítás

Ellenőrizheted és kezelheted, hogy jelenleg hol vagy bejelentkezve a Facebookra.



Nálam ezek vannak.

Szóval melyiknél lehet beállítani azt, hogy valaki ne lássa az ismerőseimet és ne lássa senki azt, hogy fent vagyok az oldalon?

Tudok olvasni, de egyik se ezekre vonatkozik.

2015. márc. 13. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, nem biztonság, hanem privacy-nél keresd. Nem tudom, hogyan fordították, "magánszféra" ilyesmi lehet. Meg alatta ott van, hogy megjelölés és betagelés, ott is beállíthatod a dolgokat.

De magadtól is elkezdhettél volna kattintgatni, egyszer biztosan releváns menüpontokhoz jutottál vo,na :)

2015. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nálam Adatvédelmi hivatkozások néven van.

Sajnos itt sem találtam olyat, hogy le lehet tiltani dolgokat bizonyos személyeknek.

Hidd el, hogy már többször végignéztem az össze menüpontot, ezért is gondoltam, hogy itt teszek fel egy kérdést.

Ott olyan van, hogy amit kiteszek azt ki láthatja és kit akarok teljesen kizárni.

Én olyasmit akarok, hogy az a valaki ne lássa az ismerőseimet és senki ne lássa, hogy jelen vagyok az oldalon.

Találtam olyat, hogy "Korlátozott ismerősök listája"

Itt lehet csinálni egy csoportot és gondolom nekik lehet olyat csinálni, hogy ne lássanak semmit vagy amit én akarok, hogy lássanak.

De a láthatatlanság dolgot még mindig nem értem.

2015. márc. 13. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!