Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiába állítom le a google...

Hiába állítom le a google biztonságos keresését a +18 tartalmak nem jelennek meg a firefoxban. Miért, lehet hogy a böngészőben kell beállítani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Be vagy jelentkezve? Elmúltál már 18?
2015. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen. igen és ellenőríztem is a google profilba beírt születési dátumot. Helyesbítek képkeresőre értettem és mégis megjelenik a +18 de kicsit perverzebb tartalmak már nem, a mobilomon cm browsere pedig igen.
2015. márc. 14. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura, nekem simán dobál perverz találatokat. Hmmm, lehet hogy engem jobban ismer a Google? :->
2015. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

tisztázzuk... nem működik, vagy annak ellenére tartalmaz képeket, hogy működik?


Tehát ha beírod mondjuk hogy xxx

Akkor ezt kell kiírja:

A(z) "xxx" szót rendszerünk kiszűrte a keresésből, mert a Google Biztonságos Keresés aktív.


[link]


ha nem mőködik akkor nincs engedélyezve a süti ami tárolja a beállítást! Harmadik féltől származó is!


Minden képet nem fog elemezni a google. Mindig lesznek olyan képek amik nincsenek megcímézve és nem utal rá a nevük hogy kiszűrje, tehát nem a legbiztoságosabb gyerekzár! Könnyen kijátszható csak másik böngészőt kell használni...

Használj gyerekzárat (szülői felügyelet) a tűzfalvédelemben ami weboldalakat kiszűri.

[link]


Ragazkodsz a böngésző védelméhez akkor van a MyWOT ami felhasználói értékelések alapján szűr weboldalakat.

[link]

2015. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!