Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore -on, a torrentet, amit...

Ncore -on, a torrentet, amit feltöltöttem, hogy kell beállítani, hogy elkezdje seedelni? (SOS)

Figyelt kérdés

Felraktam egy torrentet. Utána, azt onnan le is töltöttem és beraktam abba a mappába, hol a feltöltendő fájlok vannak. De még mindig csak azt írja a torrentnél az nCore, hogy 0 seeder, pedig már beraktam, akkor miért nem indítja a seedelést?

Az uTorrent pedig azt írja a torrenthez, hogy Letöltés 0.0%

De én nem letölteni akarom, hanem feltölteni.

Most ilyenkor mi van?



2015. márc. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csináld, mintha másnak a cuccát töltenéd le, és letöltési mappának azt add meg, ahol található az anyag. Még más cuccánál is azonnal elkezd seedelni.


Ha nem csinálja, akkor az elérési úttal van baj.

2015. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rosszul adtad meg a forrásmappát ami a fájlra mutat.

Ha jól adod meg akkor szürkére vált és elkezdi ellenőrizni majd zöldre vált és máris seedbe léptél

2015. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én oda mentettem, ahol a fájlok vannak, de hiába, nem csinál semmit.
2015. márc. 15. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy hogy mikor megadod a mappa elérési útját a torrent kliensből akkor a gökérkönyvtártól kezdve adod meg és nem a torrentfájl által fölkínált alapértelmezett mappából.

Tehát amikor kéri hogy tallózd be akkor elölről válaszd ki a forrásmappát...

Tehát nagyjából így néz ki a fájl által megadott elérési út a kliensben:

C:/letöltések/torrentek/ (például)... ezt ne fogadd el a kliensben hanem tallózd be újra kezdve a meghajtótól. (már elég régen töltöttem fel de ez általában segített)...

2015. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó, meg is van.


Tehát letöltöttem nCore- ról, a korábbanáltalam feltöltött torrentet és oda mentttem, ahol a fájlok vannak.

UTorrentben: Torrent hozzáadása (mappa kiválasztása)

Kikerestem a mappát ahová a torrentet mentettem, megnyitottam, majd a letöltésnél megadtam neki azt a helyet, ahol a torrent fájl és a többi (feltölteni kívánt) fájl van. Most jó. :)


Köszönöm a segítséget!

2015. márc. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!