Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Avast vírusírtón keresztül...

Az Avast vírusírtón keresztül nem tudok kapcsolódni az internetre így nem is frissíti magát. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
A számítógépem viszont tud kapcsolódni az internetre és minden jól is müködik.

2015. márc. 16. 16:56
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Nem járt le az ideje az Avastnak? Bár ingyenes (hacsak nem a nagyobb tudású fizetős verziód van), de meghatározott ideig működik, utána újra kell regisztrálni. A lejárati idő után, bár működik, már nem frissít.
2015. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ingyenes verzióm van sőt most telepítettem az új verziót és sem az előz˜ő verzióval sem az újjal nem müködik az internet
2015. márc. 17. 20:19
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Akkor valami beállítási probléma lehet. Ezen a gépen, amiről most írok, szintén Avast van (egy éves, ingyenes), és semmi gond vele.

Nincs esetleg valami tűzfalad, ami nem engedi ki?

2015. márc. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a widows tüzfalát is kikapcsoltam igy sem történt semmi változás,ellenben rájöttem,hogy a szolgáltatások között lévő :net.msmqlistener adapter valamint Net.pipelistener adapter és a Net.tcplistener adapterek ki vannak kapcsolva és sehogy sem sikerül őket visszakapcsolnom ugyanis azt irja ki,hogy a szolgáltatások törölve vannak hogy tudnám őket újra aktiválni?
2015. márc. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!