Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MINIX típusú notebookom nem...

MINIX típusú notebookom nem tud csatlakozni WIFI-n keresztül az internetre, mi a gond? Az asztali számítógépem újratelepítésre került (Win 7), de azóta a notebookom nem tud csatlakozni az internetre.

Figyelt kérdés
Ez is újra lett telepítve, de erre, az addig is rajta lévő Windows XP programmal. Sajnos egyszerűen nem lehet az internetet beállítani. Érzékeli a Wifi hálózatot, de nem tud csatlakozni. Már mindent kipróbáltam, de nem sikerült sehogy. Sőt lehet, hogy már el is állítottam mindent és ez is baj lehet. Aki tud kérem, segítsen, hogyan lehetne beállítani, mi a gond?
2015. márc. 17. 13:54
 1/5 Tengor ***** válasza:
Routerrel osztod a netet?
2015. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. márc. 17. 14:01
 3/5 Tengor ***** válasza:

A router csatlakozik a netre megfelelően vagy az asztali gépen kell csatlakozást nyomni?

A router oszt IP címet a notebooknak?

2015. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az asztali gép automatikusan csatlakozik, bár időnként hibát ír ki. Sajnos azt, hogy a router oszt-e ki IP címet nem igazán tudom, mivel azt se tudom, hogy hol tudnám megnézni. Többször is elindítottam különböző varázslókat, legtöbb esetben a notebook írt ki IP címet,de hogy ezt a router osztotta ki vagy nem, nem tudom.
2015. márc. 17. 15:24
 5/5 Tengor ***** válasza:

Ha a notebook címe 192.168.x.y volt, akkor a routertől kapta, ha nem, akkor nem adott a router és magának állított be valamit.

Milyen hibát ír ki az asztali gép?

Milyen router pontosan?

2015. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!