Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom, hogy már sokan kérdezté...

Tudom, hogy már sokan kérdezték itt előttem, és meg is néztem a válaszokat, hátha az segít, de nem mentem velük sokra. Szóval, hogy tudnék több feliratkozót szerezni youtube-on? Mármint hol tud reklámozni a csatornámat, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy valamivel több, mint egy éve regisztráltam youtube-ra és elkezdtem videókat csinálni. De én nem olyanokat, mint amilyenekről itt a legtöbben beszélnek. Nem gameplay-t és nem is humorosat. Persze, láttam tanácsokat, hogy a vicces videók a legkeresettebbek, de én nem szimplán sok feliratkozót akarok elérni, csakúgy, mert az buli, hanem annak szeretnék nagyobb közönséget, amit csinálok, mivel ezt szeretem csinálni, szóval nem fogok mást csinálni helyette. Tehát, hogy mi is az? Biztos mindenki látott már, mégha nem is annyira népszerű téma itt, de mindenki tudja milyenek a sorozatokból/filmekből készült fanvideók. Na hát én olyanokat csinálok. Láttam olyan választ is, hogy ha nincs sok feliratkozó, akkor valamit bizutos rosszul csinál az az illető. Nos, szerintem elég jók a videóim, csak nem ismernek még az emberek. Lehet, nem is fognak. Persze, nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok benne, de azért rossznak nem nevezném őket, vannak bennük hibák és sok mindent még csak most tanulok, de egyediek és nem tucat. Ugyanis én a többséggel ellentétben szinte csak AU-kat vagy crossovereket csinálok. (Alternate Universe - azaz olyan párosról vágok össze jeleneteket, akiknek igazából szinte semmi köze nem volt egymáshoz, vagy nem úgy. Crossover, pedig az, hogy két külön filmből/sorozatból párosítok össze embereket). Vannak mások is, akik csinálnak ilyet, mégha a legtöbben a hagyományos párokról csinálnak is. De csináltam már nagyon népszerű párral is, csak, mert, hátha az több nézőt vonz, de nem úgy lett. Igazság szerint majdnem mindig a Vámpírnaplókból csinálok videót, ez a kedvenc sorozatom. És olyan sokan vannak, akik szintén hasonló videókat csinálnak és több ezer, vagy több tízezer feliratkozójuk is van. Nekem szám szerint most 73. Örülök ennek is, de azért szeretnék többet. Nem értem, mások, hogy csinálják/csinálták, mert pl egy csaj, aki szerintema legnépszerűbb az adott témában, első évében összeszedett több, mint 10 000-ret. És nem azt mondom, jók a videói, de azért ez közel sem igazságos, hogy míg ő egy év alatt ennyit szerzett én csak olyan 30-40 körül, mert akkor még csak annyi volt. Ennyivel azért nem rosszabbak az enyémek.

2015. márc. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Csatornád neve?
2015. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Regina Rose Black
2015. márc. 20. 00:11
 3/4 A kérdező kommentje:
2015. márc. 20. 00:12
 4/4 Argloss ***** válasza:

Nem annyira nagyon jók a videóid. Bár hozzá kell tenni, hogy nem én vagyok a célközönség.

Ez a képminőség 2015-ben szerintem már nem annyira vállalható kategória. 15,6" laptopon rossz volt nézni a 720p-s videót (480p-ről felkonvertálva?), asztali gépen vagy tévén meg... A kezdeti videóidhoz képest sokat javult ez a dolog és ha nem is 1080p, de egy magasabb bitrátát mindenképpen meg kellene célozni a jövőben.

Szerintem túl sok az effekt és némelyik egészen zavaró. Főleg együtt. Nem kell a videoszerkesztő összes létező funkcióját rászabadítani a videóra. Ha valamit használsz akkor az illjen a zenéhez meg a képsorokhoz is.

Nekem aki nem ismeri ezeket a filmeket a videóid céltalanul összevágott képsorok. A Twilight-ot mondjuk láttam, de azoknál a videóidnál is felmerül bennem a kérdés, hogy miért készült ez? Ha elolvasom a leírást, aminek a létezéséről az emberek 80%-a nem is tud, akkor sincsen meg a WOW hatás.

A zene miatt nekem is megérné megnézni több videódat is, de 1-2 perc után durván véget ér a dolog. :(

Szerintem kellene csinálnod egy blogot, ahol megírnád a történeteket amikhez extraként ott a videó. Szerintem így kiterjeszthetnéd a közönségedet. Sokan szeretik az alternatív történeteket a kedvenc szereplőikkel, de így szimplán youtube-on ez nem annyira tud megvalósulni.

2015. márc. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!