Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthon, hogy mindenki élvezhes...

Otthon, hogy mindenki élvezhesse az internetet WIFI hálózatot hoztam létre. Mivel USB stick mobil internetem van ezért ilyen routerrel oldottam meg. Viszont folyton leáll, és csak újraindítás után van ismét internet. Van megbízható stabil router?

Figyelt kérdés
Már egyszer gariban kicserélték, de aztán is ezt csinálja - egyszerűen sz.r gyártmány, miért árusítják, ha nem jó, vagy az van, hogy olcsóért csak rosszat vehetsz?

2015. márc. 20. 20:43
 1/9 anonim válasza:

Ez lenne a minimum: TP-Link TL-WR1043ND



[link]

2015. ápr. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz, de ha jól látom ez nem 3g/4G stick-es router. Én a TP Link MR 3420-at használom, de már a garanciális csere! után is az új gép is 5-6 óránként ledobja az internetet és csak újraindítás után van ismét internet.

Más ötlet?

2015. ápr. 15. 21:34
 3/9 anonim válasza:

Azt is meg kell figyelni, hogy miért dobja le a hálózatot.

Torrenteztek-e?

Ha igen állítsd be egy maximális feltöltési sebességet.

2015. ápr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

A mobilnet tényleg nem nagyon alkalmas nagy megterhelésre.

Egyébként az Asus -nak vannak még megbízható 3G/4G routerei.

2015. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Se torrent se hasonló. Nehéz megfigyelni mikor, mert ülhetnék naphosszat a gép előtt, kiszámíthatatlan, de csinálja. Amikor ledobja akkor pl. senki sem használja, Van, hogy reggel, van hogy mikor hazaérkezünk már nincs, van hogy este tv után ülnénk a gépbe, de megint leoldott.

Szóval valami nem stimmel ezt így nem lehetne üzembiztosnak nevezni. Nem lóg rajta idegen, mert vidéken is ezt csinálja ugyanez a típusú router. A boltban is szó nélkül cserélték garanciában egy újra, de az is ezt csinálja. Valami más kéne helyette, de mi?!


Lehet a stick is hibázó? HUAWEI stick.

2015. ápr. 16. 21:06
 6/9 anonim válasza:

A HUAWEI márkát nem ismerem. Nekem megvan, hogy melyik márka közül válogatok.

Ha Laptop: Dell, HP, Lenovo, Asus.

Ha Router: Tp-Link, Asua.

Ha telefon: Lenovo, Samsung, Sony



stb

stb

stb

Adj meg privátban egy elérhetőséget, messenger, skype stb... Lehet ha így könnyebben tudunk erről beszélni. Ki kell derítenem, hogy hogyan használjátok a netet.

Egész pontosan, hány gépre van leosztva a net... stb.

2015. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam semmi összefüggés a net használattal, használat nélkül is leold.

Routerben a TPLink az ami eddig nagy csalódást okozott.

2015. ápr. 17. 19:27
 8/9 anonim válasza:
Akkor szolgáltatót kell cserélni. A mobilnet amúgyis drága.
2015. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem így egy év után már megoldódott, de annyit, még elmondok, hogy minden modemhez vannak kompatibilis stickek. Pl. a TP-LINK xy-hoz a huawey xy1 jó, de az xy2 nem. Lehet, hogy ez okozza, nekem is volt már ilyen problémám.
2016. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!