Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy évben hányszor lehet...

Egy évben hányszor lehet átlépni nCore-nál a HnR keretet, hogy még ne tiltsanak ki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ilyen rögzített szabály ha jól tudom, csak büntetéseket kapsz érte. Nem hiszem hogy annyira törődnének a hnr-rel a staff tagjai, bár nem értem akkor minek torrentezel egyáltalán ha ez felmerül benned.
2015. márc. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
74%

3 diploma kell a szabályzat megtalálásához vagy mi a fene? :D


Ha egy hónapban valakinek több hit’n’run-os torrentje van, mint amennyit a rangja engedne, szankcióban részesül.

Azon felhasználók, akiknek a hónap utolsó napján több hit'n'run-os torrentje van, mint amennyit a rangja megenged, azok a következő hónap első napján 00:01-től letöltés megvonásban részesülnek.

A hónap utolsó napján csak a 14 napnál régebben letöltött torrenteknél van ellenőrzés és szankció, amit kevesebb, mint 14 napja töltöttél le következő hónapban kerülnek ellenőrzésre.


Hónap zárása 1-2 órával mindig hamarabb történik minden hónap végén, mindenki figyeljen arra, hogy ne az utolsó órákra hagyja a seedkötelezett torrentjeit.


Első 3 alkalom: 3 nap letöltés megvonás

4. alkalomtól: 5 nap letöltés megvonás


A rendszeres visszaesők kitiltásban részesülhetnek!

2015. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudok olvasni, engem a "A rendszeres visszaesők kitiltásban részesülhetnek!" érdekel (szerintem világos volt), azaz mit jelent a rendszeres visszaeső. Ez titkos infó, azt mondták évi valahány alkalom, de ha valaki privátban megküldeni, ha tudja tapasztalatból, azt megköszönném.
2015. márc. 21. 08:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Seedelj tisztességesen és akkor ilyen kérdés fel sem merül benned! A torrentezés a megosztásról szól, és te is csak azért tudsz letölteni, mert mások megosztanak. És ha már letöltöttél egy torrentet, az a tisztességes, ha vissza is osztod.

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, a "rendszeres" az tág fogalom. A Halley üstökös pl. 76 évenként tér vissza, mégis rendszeres a visszatérése, mert periodikusan ismétlődik. A rendszeres fogmosás nem feltétlen azt jelenti, hogy naponta háromszor mosunk fogat, mert aki naponta csak egyszer mossa meg, de minden nap, az is rendszeresen mossa a fogát. Tehát a naponta többször ismétlődő és csak a 76 évenként ismétlődő események is lehetnek rendszeresek.

Ha tudni akarod, hogy az nCore-on mit jelent a rendszeres, legjobb, ha ott kérdezed meg, ott autentikus választ fogsz kapni.

2015. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kérem az válaszoljon aki tud, nincs szükségem felvilágosításra arról, hogy mi a torrent, és becsületesen seed-elek, de sajnos éppen vinyóproblémáim vannak, és volt korábban is, ezért épphogy nem tudtam teljesíteni többször a limitet, azt pedig már leírtam, hogy ott nem válaszolnak, mert nem nyilvános ez az adat
2015. márc. 21. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos ha a vinyó problémáidat nem titkoltad volna előlünk, akkor nem világosítottunk volna fel feleslegesen, de aki spórolósan teszi fel a kérdéseit, az ne számítson másra. A kisujjunkból nem szívhatjuk ki, hogy nem sumákolás, hanem egyéb problémák miatt nem akarsz, ill. nem tudsz megfelelően seedelni.
2015. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak extrém esetben bannolnak (pl. évente több terát le hnr-olsz), nem hiszem hogy annyira foglalkozna ezzel a staff. Nekik az a jó, ha minél több tag bent marad. Egyébként is először jönne egy figyelmeztetés, csak utána tannének lépéseket.

Ha mégis aggódsz, írd ki a profilodba, vagy írj egy ezzel foglalkozó staff-tagnak, hogy miért nem seedelsz rendesen.

2015. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már írtam, de nem kaptam választ, azért kérdeztem meg, de már ezt is leírtam
2015. márc. 23. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!