Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookos oldalamat hol...

A facebookos oldalamat hol tudom reklámozni? Vannak ilyen csoportok a facebookon ahova ki lehet tenni az oldalad, es meg lajkoljak is? Ti hol hirdetitek az oldalatokat? (Ingyenesen)

Figyelt kérdés
Persze nem profilra, hanem normalis oldalra gondolok

2015. márc. 22. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem a lájkok számítanak...:D én ajánlottam néhány ismerősömnek az oldalam, ők nézegették a posztokat, belájkolták azokat, ami tetszett nekik, így megjelent a falukon és másokhoz is eljutott...kész. van 250 lájk az oldalon, szépen lassan nő, de tudom, hogy azt a 250 embert érdekli is, és nem azért kattintott rá, mert egy csoportban félóránként kilinkeltem, hogy légyszives lájkoljátok már...
2015. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én, de nekem senkisem nézi, ismerőseimet nagyon nem akarom ezzel nyaggatni...
2015. márc. 28. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagyishát nekem teljesen elég lenne 200 lájk is, de nekem egy olyan csoport kéne ahol felhívhatom rá a figyelmet
2015. ápr. 4. 09:07
 4/4 anonim válasza:
Érdemes használni a Facebook keresőjét, amin keresztül találhatsz releváns csoportokat. Facebook hirdetés készítés [link]
2017. jan. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!