Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek egy két antenás...

Szerintetek egy két antenás router képes 120 méterre lévő számítógéppel kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
a jeladó ablakban van és csak egy darab fal van az útjában,sehol nem találtam arról információt ,hogy nagyjából hány méter a ható távolság... itt a link a router típusáról [link]
2010. febr. 17. 08:33
 1/7 anonim válasza:

ezeknek az effektív hatótávja olyan 50-100 méter körül van, amit ugye a falak erősen leárnyékolnak. 120 méter nekem kicsit soknak tűnik.

hasonló 2 antennás van az első emeleten elhelyezve és a nappaliban közvetlen alatta már csak 75-80%os jelet kapok.

2010. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy 1 antennás routert használtam, de a szomszéd szobában nagyon gyakran +szakadt a kapcs, szóval ejtettem.
2010. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló gondolom te sima usb-és vevőt használtál nem?
2010. febr. 17. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy 802.11n szabványt tudó router, ha így használod (ehhez n-es eszköz is kell) akkor kb duplája a hatótávolság a g-hez képest. A szakirodalom szabad téren 250 beltéren 70 métert hatótávolságot ír.
2010. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi ez elég kielégítő válasz volt :)
2010. febr. 17. 13:09
 6/7 anonim válasza:

1. vagyok és laptop beépített wireless cucc volt a vevő.


viszont én nem tudtam ennyire a pontos adatokat, remélem összejön 120 méterre akkor :)

2010. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos a pendrive kinézetű vevő egység amit adtak hozzá nem ér semmit :/ de holnap hoz egyik haver antennás beépíthető vevő egységet ,remélem azzal menni fog :) ha nem akkor vehetek hozzá plusz egy jel erősítőt :((( az plusz 8e forint
2010. febr. 21. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!