Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érhetem el hogy többen...

Hogyan érhetem el hogy többen nézzék a facebook oldalam?

Figyelt kérdés
Kezdő fotós vagyok,és szeretnék először egy kissebb "közösséget". Facebookon van erre egy oldalam 81 Lájkkal. Ebből kb 2 aktívan követi a képeim és kommentel. Hogyan tudom a "nézettségi" számot növelni anélkül hogy a Facebook hirdetőjét használnám (fizetős)

2015. márc. 23. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Csinálj jó képeket. Én pl csak azokat a fotósokat lájkolom akik jó munkát csinálnak. Vannak fotós csoportok is (telefonnal fotózom, Budapesten fotózom, stb) Ha jó képet csinálsz azokba töltsd fel és majd többen lájkolnak ha megismernek. (Remélem nem valami divatból fotózom tini vagy)
2015. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok divatbolfotozoktelefonnal. Egy felszerelésem van . Állvany,vaku 2 objektiv stb.. Soha nem fogom megunni.
2015. márc. 23. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Készíts minőségi tartalmat és előbb utóbb többen lesznek.
2015. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A képekkel foglalkozz, ne a lájkokkal. Ha jók a képek, akkor lesznek majd lájkok is, de nem az számít, hogy hányan lájkolnak, hanem hogy milyen képeket csinálsz.
2015. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm sracok :)
2015. márc. 25. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!