Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-ban hogyan lehet...

Chrome-ban hogyan lehet megjegyeztetni magam?

Figyelt kérdés

Mikor elindítom a böngészőt, bejön a bejelentkezős oldal. Hiába jeletkezek be, ha kilépek a programból (külön nem jelentkeztem ki a fiókból), újra elindítom, akkor csak a nevem jegyzi meg, a jelszót újra bekéri. Bezzeg ha bemegyek jobb felül a eállításokban, ott szerepel a nevem.

Szóval csak annyit akarok, hogy amikor elindítom a Chrome-ot, akkor ne a bejelenkező képernyő fogadjon, hanem az a kezdőoldal, ami beállítottam.



2015. márc. 25. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Indítás után jobb felül is megjelenik a nevem, mégis a bejelenkeztető oldallal indul, és kéri a jelszót.
2015. márc. 25. 11:48
 2/4 anonim ***** válasza:
... jobb felül megjelenik a neved, de mellette ott egy kis sárga figyelmeztető háromszög ... ha arra kattintasz akkor is kéri, hogy jelentkezz be, pedig közben ott a neved ... én ezzel szívok vagy fél éve egy chrome frissítés óta, hogy b.nák+
2015. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs háromszög, de időközben szerintem rájöttem mi volt a gond. A beállításokban több kezdőképernyőt is be lehetett állítani, nekem pedig nem tűnt fel, hogy eleve ott van pluszban a bejelentkezős. Külön ki kellett törölni.
2015. márc. 25. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor nálam más a gond
2015. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!