Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állíthatom vissza a...

Hogyan állíthatom vissza a gmail jelszavam?

Figyelt kérdés

Van egy régi gmail fiókom de már elfelejtetem a jelszót. A 'Google Fiók helyreállítás'-nál leakadtam a másodlagos e-mail címnél.

Eszt írja ki:"Ez nem egyezik az általunk tárolt domainnel. Ellenőrizze a javaslatban szereplő domaint, és próbálja újra."

Hogyan menjek tovább???



2015. márc. 25. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan sok e-mailed volt?


Ha mondjuk megadtad a akarmi@freemail.hu-t és azt mondja nem jó a domain, akkor próbáld meg mondjuk citromail.hu vagy vipmail.hu vagy hotmail.com vagy amit megadhattál.


telefonszámot nem adtál meg?


azt a legcélszerűbb, mert arra kiküldenek egy jelszót és kész.

2015. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másodlagos e-mail már megvan (valami@yahoo.com) viszont annak is el van felejtve a jelszava és a telefonszám már nem létezik. Ha a Yahoo e-mail-be új jelszót beállíthatnék (sms kód nélkül) akkor be tudnék lépni és megtudnám a g-mail fiókom.
2015. ápr. 25. 13:19
 3/5 A kérdező kommentje:
2008-ban regisztráltam a Gmail-re bodo-levente@gmail.com néven. Pár nappal (vagy hónappal) később újra regisztrálnom kellett bodo.levente2@gmail.com címen mert elfelejtettem a jelszavam. Rossz e-mail t adtam meg másodlagosnak (leventebodo@yahoo.com) mert annak sem tudtam a jelszavát és még a telefonszámot sem tudom (mert már nem az a telefonszám). A lényeg az hogy egyiknek a jelszavára sem emlékszem és egyiknek sem jó a jelszóemlékeztetője! Aki tudja a Google és/vagy a Yahoo szolgáltató e-mail címét kérem írja le. (vagy az oldalt ahol találom az e-mail t)
2015. okt. 25. 18:36
 4/5 A kérdező kommentje:
*ahol találja az e-mailt
2015. okt. 25. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Az új Google jelszósegéddel kiderült hogy egy másik e-mail címet is megadtam a fiókomnak amibe be tudok jelentkezni. Már csak pontos adatokat kell megadnom: telefonszám, utolsó bejelentkezés dátuma (hónap, év) és az utolsó jelszóra amire emlékszem (amiből rengeteg van).
2016. dec. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!