Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes élni a UPC Free wifi...

Érdemes élni a UPC Free wifi szolgáltatásával? Milyen tapasztalataitok vannak e kapcsán?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kapunk egy olyan modemet, amiben van beépített router, és képes wifi jeleket sugározni. Az albérletben négyen használjuk a netet, és kissé tartunk attól, hogy nagyon lassú lesz így.

Előre is köszönöm!



2015. márc. 26. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja a sávszélességet. Amúgy életemben nem használtam vagy ha próbáltam is akkor sem működött. úgyhogy ennyit erről :)
2015. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
wifis modemet kapsz, és igen használható többen persze megfelelő sávszélességgel.A wifree amiről gondolom az előttem hozzászóló írt az tényleg működik az egy független csatornán kommunikál a te interneted sebességébe nem szol bele.A wifis modemük nem egy remekmű hatótávja nem valami nagy.Egy UPC regisztrálás után kapsz egy felhasználó nevet és egy jelszót amit ha megadsz a mobilodnak bárhol automatikusan kúszik fel a wifrieere ahol elérhető.Mint írtam a wifree és az otthoni wifi két külön dolog.
2015. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

10/1 megás kapcsolatot kapsz ingyen, ha Wi-Free hálózat van a közelben. Szerintem nem rossz!

Persze ehhez UPC net vagy mobil előfizetés kell.

2015. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi köze a UPC Wi-Free hálózatnak a a magán hálózathoz, még a letöltési sebességet sem befolyásolja semennyire.


Gondold el, hogy a UPC a wifis (Docsis 3.0) modemekkel már 500 mbit letöltést is tud adni!


Akkor az a 10mbit semmi. Tehát bőven tud menni párhuzamosan.


Ráadásul annak az esélye hogy használnák a modemed nulla, hacsak nem a földszinten laksz, egy forgalmas buszmegálló mellett :D



Nyugodtan engedélyezheted...

2015. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínűleg annyit ért az egészhez mint a tanácsadók."Érdemes élni a UPC Free wifi szolgáltatásával?"

A UPC Wi-Free szolgáltatást automatikusan bekapcsolták minden wifis modemben ez nem kívánság műsor volt.Ezáltal jó nagy lefedettsége lett wifi terén.Egy regisztrálást követően az ELŐFIZETŐK csatlakozni tudnak ehhez a free-wifihez 3 eszközzel.Ha van Digital Bronze vagy Digital Gold előfizetés is hozzá a Horizon Goval mobilon táblagépen pcn is tudod nézni online az összes csatornát a felhasználó neveddel és jelszavaddal.

Amit a kérdező leírt a kérdése után azt szeretné tudni hogy a wifis modemmel négyen tudnak e netezni? jelzem igen.Hacsak nem a 30/3-as csomagot rendeltétek és fűstől a torrent 3 gépen.Nem lesz lassú.

2015. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vaaki elárulná aki UIPX-s hogy sikerült egyáltalán csatlakoznia Wi Free hálozathoz valaha? mert én még a sajátomra sem tudok csatlakozni a mobiommal.
2015. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
UPC-s
2015. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A saját WiFi-dre így csatlakozhatsz: a wifis modemed alján lévő matricán ott van az alapértelmezett SSID, az a WiFi hálózatod neve. Arra tudsz csatlakozni az alatta lévő passworddel.

Wi-Free-re pedig így tudsz csatlakozni: www.upc.hu/wifree

2015. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem működik nálam. Beállítottam mindent ugyan úgy ahogy le van írva az oldalon. Megadom a felhasználónevet meg a jelszót amit kaptam emailben de a telóm nem csatlakozik. megpróbál kapcsolódni de utána kiírja hogy Menteve/Titkosított és ennyi.

A saját WiFi-mre tudok csatlakozni de a Wi-free-hez nem.

2015. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A saját modemed által szórt Wi-Free-re nem is tudsz csatlakozni, mert annyira intelligens a rendszer, hogy otthon a saját, nagyobb sávszélességet kínáló WiFi-d élvez elsőbbséget. Tehát ha egyszer csatlakozol a privát wifidre, a modemed megjegyzi a telód MAC címét, így azt már nem engedi a Wi-Free-re csatlakozni. Egészen addig, amíg újra nem indítod a modemet és el nem felejti a MAC-et.

De idegenben működni fog - és ott is van rá igazán szükség, nem? :)

2015. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!