Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nos, fiúklányok. Használ...

Nos, fiúklányok. Használ valaki tumblr-t? Ha igen, miért? Mi a történeted? Ha nem, mit gondolsz a tumblr-ről?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baratnom mutatta. Evekig nem ertettem a lenyeget, de aztan nyaron unatkoztam, szoval elkezdtem, minden napos dologga valt. Sokan azt mondjak, a tumblosok masok. Szerintem pedig pont nem. Ugyanugy vannak ribik, pawak, ahogy az utcan talalkozol normalis emberekkel.:)
2015. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt hallottam, hogy "minden tumblis lány gyönyörű", így hát gondoltam magamban, hogy ha regisztrálok támblörre, akkor én is szép leszek.

1-es teljesen egyetértek! :D

2015. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az életem része már a tumblr. csak ne szabadulnának be a 11 évesek is oda.:(
2015. ápr. 1. 17:57
 4/5 anonim válasza:
100%

Kicsivel több mint két éve kezdtem. Meg akartam osztani a világgal az olyan dolgokat amiket szeretek: művészet, elvont képek, de a "lelkembe" persze így nem engedtem különösebb betekintést.

Végül augusztusban rávettem magamat, hogy csináljak egy másik tumblr-t.(a másikat most már egyáltalán nem használom, de még "létezik")

Ez színes, tele van élettel, érzelmekkel... olyan, mint egy napló, amit képekben ábrázolok. Minden képnek van valami jelentése, vagy ha meglátom, eszembe jut egy emlék, egy érzelem, ami akkor épp bennem volt, mikor reblogoltam. Imádom a tumblimat. Komolyan. Nem érdekel más mit gondol róla, nem érdekelnek a pontozások, kinek tetszik, kinek nem. Lényeg hogy nekem tetszik.

A tumblr nekem egy olyan oldal, ahol képeket és szövegeket posztolhat az ember név, és arc nélkül. Tehát nekem nincs sem képem kint, sem facebook linkem. Az ember hajlamos külső alapján ítélni (most itt nem az a lényeg hogy szép vagyok, vagy csúnya. Egyszerűen ilyen az ember többnyire. Külsőröl von le következtetést. Legyen az akár jó, akár rossz). Én szeretném hogy a külsőm afféle titok legyen, a nevem és a korom szintén. Ha valaki az én oldalamra lép, csak a képeket látja. Ami én vagyok: de csakis belül.


Persze lassan átveszik a tumblr felett is az uralmat a menők, a dívák, az olyanok akik... akik facebookon gyűjtik a lájkokat. Mit számítanak a követők? Persze fontosak, úgy értem: jó érzés, ha tudod, valakit érdekel az, amit "csinálsz", és tetszik is nekik, de az nem az, mikor kiírod hogy 'kövessetek, visszakövetek'. Ez valami egészen más. Önbizalomtuning, ami csak a látszat.


Naponta fellépek, többször is, sőt, szinte állandóan fent vagyok. Biztos egyszer megunom, vagy akár 'kinövök' belőle, más dolog fontosabbá válik, de nekem ez most tényleg olyan mint egy kis napló.

2015. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nincs semmi szivszorito sztorim. A tumblim nem a 'menedekem' vagy az 'eletem titkos konyve' stb. Egyszeruen vicces emberekkel talalkoztam ott, az egyik blogom vicces es neha hatalmas wtf dolgokat latok, ezek fel tudnak viditani :D

A masik pedig inspiracioszerzesbol jott letre. Legfokepp divattal kapcsolatban, nekem ezert vannak.

2015. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!