Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy Tp-link TL-WR743ND...

Vettem egy Tp-link TL-WR743ND típusú routert és nem sikerül beüzemelnem . Már többször is próbáltam de egyszer sem sikerült . HOgy csináljam?

Figyelt kérdés
Kérlek valaki segítsen :) !!

#router #TP-Link #TLW743ND
2015. márc. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol akadsz el? Mi a kérdés? Tehát követed a kézikönyvben leírt pontokat gondolom, melyik pontnál akadsz el és miért?
2015. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kaptam hozzá használati útmutatót de kezdjük ott hogy angol .. tanulok angolt de csak kis nyelvben így nem nagyon tudom . De a legnagyobb bajom az hogy amit írtak oldalt , amin be kell állítani a jelszót vagyis ahova beírom hogy admin admin... egyáltalán nem azt az oldalt adja ki amit ki kellene .. így nem tudom folytatni se :) :/
2015. márc. 30. 19:20
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Ez talán segít:

[link]

2015. márc. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) megpróbáltam vele de nem sikerült ... most nem tudom vagy én vagyok hozzá a béna .. de nem akarja kiadni azt az ablakot ahol be kellene állítani a jelszókat ... Kihez forduljak ?
2015. márc. 31. 18:19
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Nem hiszem hogy a router a hibás, egy hozzáértő embert kéne felkeresni.

Nagyon sok oka lehet, hogy nem jelenik meg a webes beállító felület. Nincs feltelepítve a hálózati kártya drivere, rosszul van beállítva, összekötve, vagy valami blokkolja, pl a böngésző program beépülő programjai. Esetleg vírus, stb.

Lehet fizikai hiba, kábel törés LAN kártya hiba...

Mindet távgyógyításban elég nehéz végigzongorázni.

Olyat is tapasztaltam már, hogy el volt rajta nyomogatva minden, pedig a tulaj szerint nem nyúlt hozzá, így vette a boltból. Valószínűleg egy boltba visszahozott példányt adtak el újra csak nem resetelték. Szóval ebből kiindulva egy reset se árthat neki.

2015. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy számítógép szerelőhöz kellene fordulnom ? :)
2015. ápr. 1. 18:13
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem biztos, ha le tudod ezeket csekkolni. Másik számítógéppel nem tudod megnézni? Az talán a legegyszerűbb
2015. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De kitudom :) akkor megnézem :) köszi
2015. ápr. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!