Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom USB stickes mobilnette...

Telekom USB stickes mobilnettel kapcsolatos kérdések? (Több kérdésem is van, lent írom őkat)

Figyelt kérdés

Arra kényszerültem, hogy ilyen internetet használjak. Számomra elég gyors, elégedett vagyok vele, de két problémám van.

1: Ha próbálok készíteni bármilyen szervert (játék) akkor senki sem bír rácsatlakozni, míg ez a régi internetemmel tökéletesen működött.

2: a laptopomon tudok WiFi-t osztani, de ha megpróbálom megosztani ezt, a modem applikációja azonnal lekapcsol (nem lesz net), és ha újra kapcsolódom a WiFi megmarad, de net úgysem lesz elérhető.


Ezeket hogyan lehetne megoldani?


2015. márc. 31. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
*Mármint a gépen lesz net ha visszacsatlakozom, de az osztott wifin nem
2015. márc. 31. 17:51
 2/4 Tengor ***** válasza:

1.) Valószínűleg NAT-olt címet kapsz. Ezen portot kell nyitni. A szolgáltatód nem fog portot nyitni. Egyébként meg szervert nem szoktak mobilnetről üzemeltetni, pláne nem játékszervert, ahol a minimális lag is legalább kétszeresen üt vissza.

2.) Tudsz v. nem tudsz netet osztani? A kérdésben mindkettőt írod. Vegyél egy olyan routert, amibe lehet SIM kártyát tenni, vagy amire a sticket rá tudod dugni, majd azzal oszd a netet!

2015. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, wifit tudok osztani, a telefonnal rácsatlakozni rátudok, de internetet nem kap. Ugyanis ha osztok wifit, a modem applikációja lekapcsolódik a netről (mindeközben a wifi megy), és akkor a gépen sem lesz internet. Miután visszakapcsolódtam a modem applikációban az internethez a WiFi megmarad, a gépen lesz internet, de a telefonon nem. így érthető?:D
2015. márc. 31. 18:50
 4/4 A kérdező kommentje:
1. Tudom, hogy nem szoktak, de csak egy egyszeri cs 1.6 partyhoz kellett volna (3-an voltunk) egy gyors szervert készíteni, nem hosszú távra és nem több játékosnak
2015. márc. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!