Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A YouTube mióta ilyen? Mit...

A YouTube mióta ilyen? Mit lehet ezzel kezdeni? Eléggé zavaró.

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy az alsó sáv, mármint ahol a hangerő, a képméret, az idő és egyéb dolgok vannak, az most már nem külön van a videótól, hanem rajta, így a videók alját takarja, ha nem 16:9 a képarány. És ez zavaró, mert ha például egy feliratos filmet nézek, azoknál ott szokott lenni a szöveg, így azt nem látni tőle rendesen, csak ha teljes képernyőre váltok, akkor viszont gyakran pocsék lesz a videó minősége, és az elmosott képen ugyanolyan rossz lesz. Hogy érthetőbb legyen, mi is a gond:


[link]


Meg úgy eleve zavaró, hogy a kép alját levágják ezzel. Pár hete nem volt ilyen, nálam legalábbis nem. Lehet ezzel valamit kezdeni, azon kívül, hogy letöltök mindent és akkor videólejátszóval nézve már nem fog ez idegesítő lenni?



2015. ápr. 1. 04:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden böngészővel ilyen nálad ?

Csak azért kérdezem, mert nálam minden rendben. Vagyis nem ilyen mint amit te leírtál.

2015. ápr. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hiba az ön készülékében található
2015. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Youtube frissítésről frissítésre egyre sz*rabb, de e hiba jelenleg nálad van, próbáld ki másik böngészővel.
2015. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak Firefoxban működik rendesen, azt viszont nagyon nem szeretem használni. A Chrome-ot már töröltem, majd újraraktam, de nem használt.
2015. ápr. 1. 17:24
 5/5 A kérdező kommentje:
A probléma azóta megoldódott, magától helyreállt és már normálisan működik. De hogy mi történt akkor és most, azt nem tudom.
2015. ápr. 20. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!