Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a Napiszar.hu oldal elérhet...

Mi a Napiszar.hu oldal elérhetősége? Szeretnék nekik javasolni valakit az iwiw kategóriába! :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
A mail cím 6565797987x helyen le van írva, de ha ekkora gyökér vagy, jobb is ha nem "ajánlasz" senkit
2010. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok a válaszod stílusához. Jó nap paraszt vagy! esetleg te is fenn szerepelsz?:D
2010. febr. 18. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Igazából, mivel te akarsz valakit oda küldeni, te vagy paraszt. Az, hogy az e-mail címet sem vagy képes megtalálni ez csak fokozza, hogy retardált paraszt vagy. De azért ne szomorkodj ;-).
2010. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ide kérdéseket feltenni és azokat megválaszolni járnak az emberek. Ahelyett hogy az alpári stílusodból adtál ízelítőt leírhattad volna az email címet. Nagyon szánalmas életed lehet, ha más szídásától érzed csak jól magad.
2010. febr. 18. 14:30
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy mint a fenti író, én eddig nem böngésztem folyamatosan az oldalt, így nem találtam az email címet, de most megtaláltam.

Másokat ha érdekel: napiszar.com@gmail.com

2010. febr. 18. 15:01
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van szánalmas életem de te küldesz be iwiw ajánlót a Napiszarhoz...és még az e-mail címüket sem találod meg. Persze ez neked már ok egy komoly kérdésre ezen az oldalon. Hallod...legyőztél a logikáddal. Arc arc ;-D.
2010. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pff..
2010. febr. 18. 18:26
 8/15 anonim válasza:
55%
mit pff.. te gyökér inkább valld be hogy éjjel-nappal azon az oldalon lógsz. anyádat akarod netán kirakni?
2010. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudod értelmezni a "Pff" komment jelentését és gondolom sokat találkozhatsz vele, íme a magyarázat, ami talán apró szikrát gyújthat gyenge elmédben:

"Pff"="Annyira butának tartalak, hogy nem érezlek méltónak ahhoz hogy vitába szálljak veled, nem ereszkedem le az alpári, sötét, agresszív és szánalmas szintedre, hogy inkább nem válaszolok hosszabban, mert egy teljes szóra is méltatlan vagy."

Remélem segíthettem.

Minden jót!

2010. febr. 22. 23:51
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Jaj de filozófikus-diplomatikus hangnemet vett fel valaki. Ez annak a biztos jele, hogy kezded magad hülyén érezni és gondoltad, majd talán ha okosabban beszélsz, attól jobban érzed magad ;-D. Szegény kisfiú, minden szájkaraté ellenére a lényeg megmarad, hogy te annyira hülye vagy, hogy képtelen voltál kiszűrni egy egyszerű e-mail címet.
2010. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!