Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs Xp telepités után...

Miért nincs Xp telepités után internet? t-home, DSL+Router, másik gép műkődik ugyannarról a portról, eszközkezelöben nincs "sárga", t-homos beállitás utmutatót követtem---többször. , Köszönök minden segitséget, mert totállkáros vagyok már. ,

Figyelt kérdés

#Internetprobléma.
2015. ápr. 3. 05:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A hálókártya driver fel van telepítve ?
2015. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
Telepítsd fel a drivereket (chipset, hang, LAN, VGA)! Aztán máskor ne te csináld a telepítést, ha ennyire kikészít a dolog, vannak erre megfelelő emberek!
2015. ápr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
chipset, hang, LAN, VGA driver gyárto oldalról ujból telepitve..,IP config Dhcp-re hagyva, ugyanerről a telepitőlemezről már sokszor telepitettem automatikusan, sikeresen.,internet kapcsolat azonnal OK rendelkezésre állt telepités végén,
2015. ápr. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!