Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemetorszagban lehet nagyobb...

Nemetorszagban lehet nagyobb meretu fajlokat letolteni? (nem torrent)

Figyelt kérdés
Nem reg koltoztem ki es egy regi jatekhoz szeretnek letolteni egy 750 megas modifikaciot (felhasznalok altal keszitett "kiegeszito"). Azt olvastam, hogy a torrent felejtos a nemeteknel, de ezt a fajlt egy sima magyar oldalrol toltenem le. Nem tudok donteni, mivel megsem egy jatekot toltok le, de ugye elvileg egy jatek modositasa/piszkalasa mar illegalis. Maga a jatek 2003-as kiadasu egyebkent. Velemenyek, tanacsok?

2015. ápr. 4. 02:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha egy modból probléma lenne (pl. a Skyrim konkrétan szabadon módosítható, amíg nincs anyagi haszonszerzés vele, de ez szerintem a legtöbb játéknál így van), de ha ennyire rá vagy parázva, akkor kérdezd meg a kiadót, lehet-e moddolni a játékot :-)
2015. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tölthetsz bármit, nézhetsz online filmeket, csak a torrentet felejtsd el. Bár elvileg ott sem a letöltést büntetik, hanem a megosztást - azt viszont elég rendesen.


Azonban a közhiedelemmel ellentétben nem a szolgáltató figyeli az adatforgalmadat, hanem erre szakosodott "ügyvédi irodák" lógnak torrenten, és keresnek olyan megosztásokat, amik német IP-ről jönnek. És már repül is a fizetési felszólítás...

2015. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!