Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a felugró reklámo...

Hogyan tudom a felugró reklámokat letiltani?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy bármilyen oldalt megnyitok, folyton előhoz alul valami reklámot! Eddig nem volt ilyen! Nagyon idegesít! Valaki le tudná írni, hogyan szabaduljak meg tőlük?

2015. ápr. 6. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ez telepítve van: [link]

és még mindig előugrálnak, akkor valószínáleg valamilyen adware



én ezeket ajánlom első körben:


[link]


[link]


ha még mindig van akkor a vezérlőpultban, a böngésző bövítményei, kiterjesztései között körbenézni nem-e oda települt be(nevet nem tudok mondani, mivel nálam nincs és nem is volt ilyen)


ha chromot használsz, akkor ezt is ki próbálhatod:


[link]

2015. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem tudod mi az az adware:


Adware, magyarul kéretlen reklám program


Reklámot megjelenítő speciális futtatható alkalmazás, elsődleges célja olyan reklámanyag kézbesítése, amely a felhasználó számára váratlanul, illetve kéretlenül érkezik. Sok adware alkalmazás hajt végre nyomkövető funkciókat, éppen ezért sorolják ezeket a fürkésző technológiák közé. Számos felhasználó el szeretné távolítani a gépéről ezeket a kéretlen reklámprogramokat, ha azok kémkednek a szokásaik után, nem kívánják látni az adware által megjelenített reklámokat, illetve zavarja őket a reklámprogramnak a rendszer teljesítményét korlátozó hatása. Másrészt vannak olyan felhasználók is, akik részben meg szeretnék tartani ezeket a reklámprogramokat, mert azok jelenléte költségcsökkentő egy adott program vagy szolgáltatás használata esetében, vagyis szándékos illetve hasznos. Jó példa erre az olyan típusú reklám, amely egyenesen segíti vagy kiegészíti azt, amit a felhasználó alkalmaz, illetve amit éppen keres. (forrás: Anti-Spyware Coalition)

2015. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Sikerült!
2015. ápr. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!