Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitteren hogy szüntethetem...

Twitteren hogy szüntethetem meg más követését?

Figyelt kérdés

Hogy állíthatom be hogy ne tudjanak engem mások követni és akik már bekövettek hogy lehet őket eltüntetni?

Ha valamit rosszul írtam e témával kapcsolatban akkor bocsi de még csak most regisztráltam és még nem nagyon értem.


2015. ápr. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

sehogy nem szüntetheted meg (tudtommal)


nálam ez be van pipálva pl.:


Tweetjeid jelenleg védettek - csak az általad jóváhagyott felhasználók kapják meg őket. Jövőbeni tweetjeid nem lesznek nyilvánosan elérhetők, de a régebben elküldöttek nyilvánosan megjelenhetnek még néhány helyen.


bővebben:

[link]


Elnémított felh.-ál meg ez van:


Letiltottad ezeket a felhasználókat, így tweetjeik nem jelennek meg az idővonaladon, továbbá push- vagy SMS-értesítéseket sem kapsz tőlük. Az általad nem követett és letiltott felhasználók válaszairól és említéseiről sem kapsz értesítéseket.


ja és ha jól tudom ha követsz valakit és ő is követ téged, csak akkor tudsz neki privát üzenetet küldeni(de ebben nem vagyok biztos)

2015. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem oda írni hogy ez mind a beállításokban van
2015. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy hasznos link még:

[link]



bocs hogy ilyen sokat küldök, de talán így könnyebb át látni a dolgokat + hirtelen találtam a dolgokat

2015. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen:)) :D
2015. ápr. 6. 19:48
 5/6 Jack Alvin ***** válasza:
Oda húzod a KÖVETVE gombra az egeret és akkor ki hozza lehetőségnek a KÖVETÉS MEGSZÜNTETÉSE gombot
2015. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jack Alvin:


nem arra gondolt hogy ő hogy tudja megszüntetni a SAJÁT követését(már mint Ő követi XY-ont), ő arra gondolt hogy: XY követi Őt és ezt hogy tudja megszüntetni

2015. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!