Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome-t használok, folyamatos...

Chrome-t használok, folyamatosan reklámok ugranak fel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Használok adblock-ot, adblock plusz-t, folyamatosan fut a háttérben az avg antivirus free, és az ad-aware antivirus, engedélyeztem minden vizsgálatot ezeknek.

Ennek ellenére folyamatosan üres ablakok ugranak fel, ill reklámok jelennek meg, néha a linkre kattintva egy reklám oldalra irányít az adott oldal helyett.

Mit tudnék tenni? Telepítsem újra a Chrome-t? Vagy az egész Windows7-et?



2015. ápr. 8. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem telepítsd újra a Win7-et és a jövőben kerüld el a különböző adware-ek telepítését. Az AVG meg az Ad-aware folyamatos futtatása értelmetlen. Ha van adblock és nem telepítesz saját kezűleg rosszindulatú szemetet, akkor az esetek 99%-ában nincs rájuk szükség.
2015. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég egy vírusirtó(jelen esetedben az avg), és elég egy blokkoló (jelen esetben az adblock plus)


szerintem is inkább a windows telepísd újra

2015. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt hasonló, csak Mozillánál. Nekem egy bizonyos oldal folyamatos látogatása miatt lehetett, mert miután nem mentem többé arra az oldalra nem jelentkeztek a reklámok sem. Nem olyan oldal volt, amiről gondoltam volna, hogy ilyen, csak egy játék oldal, amit más ismerőseim is látogatnak és nekik nem is csinált ilyet. Próbáld meg, hogy ha van egy-egy ilyen oldal akkor egy darabig nem lépsz fel rá vagy csak másik böngészőből (mert pl. nekem az az oldal Chrome-ból ment és nem voltak reklámok) és ha ez sem megy marad az újra telepítés. Remélem segíthettem.

2015. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!