Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows xp-én a böngészőket,...

Windows xp-én a böngészőket, meddig lehet még frissíteni?

Figyelt kérdés

Vagy a böngészőkhöz,mindig jönnek még frissítések.

Youtube letöltő programok elavulna,akkor lehet még frissíteni.

Tudom még lehet frissíteni,de pár év múlva lehet még, youtube videókat nézni a windows xp-én.

A régi verziójú Internet Explorer az írja ki,régi verziójú és már nem támogatja a youtube.

Ere gondolok a többi böngésző is így el fog avulni a Windows xp-én,pár év múlva hogy ne tud használni a youtube facebook stb.

Nagybátyám még Windows xp használ.



2015. ápr. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mi nem látjuk a jövőt, ha friss rendszert akar legálisan használni, akkor használjon valamilyen linuxot(ubuntu és annak a variánsai, meg még van pár normális, debian, fedora stb.), de ha játszik akkor nem lesz jó neki + ha valami olyan windowsos programot használ, aminek nincs alternatívája
2015. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már ideje lecserélni a régi XP-ket, szép volt, jó volt, de elmúlt.


[link]

2015. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SimkoL ***** válasza:
Egyéb - programozási - okok miatt és is Xp-t használok a kedvenc gépemen. Éppen a tegnapi napon tesztelgettem több böngészőt is - általában legfrissebb verzió - pont a videók miatt. Hát az eredmény elszomorító lett. Végül is megállapítottam, hogy nem csak az XP hanem a vas is elavult. - bár egy másik gépemen is van XP és ott régebbi böngésző, flash player van talán az jobb. Sajnos a szoftver fejlesztők összefogtak a hardveresekkel :)
2015. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

Miért kérdezed meg ugyanazt többször?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

2015. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

"Windows xp-én a böngészőket"

csak 1 van az az Internet explorer. legutolsó verzió a 8 -as ami 2009 után már nem volt támogatott!

Nem microsoft böngészővel lehet használni. Firefoxot használok. Még támogatott. Internet explórert az xp-ben rég el lehetett már felejteni mióta HTML5 oldalak megjelentek.

Jelenlegi Microsoft operációs rendszer is végleg szakít a korábbi internet explorerrel.

Ne használj microsoftot, használj mást. Nem hiszem hogy pár év alatt ne lehetne már használni, sokkal lassabb a lefolyása. Amennyiben már külső böngésző (és egyéb) gyártók sem támogatják, onnantól kezdve is jópár év míg használhatatlan lesz.


"a népszerű böngészők fejlesztői az XP-s felhasználóik számának alacsony szintre csökkenése esetén fognak csak búcsút inteni a 2001-ben kiadott operációs rendszernek."

[link]


és még mindig 16% körül (250 millio) van a felhasználóinak száma.

[link]

2015. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 8. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!