Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki Filmkiller Zoli és mit...

Ki Filmkiller Zoli és mit szed? (Youtube)

Figyelt kérdés

Hírből hallottam már róla jókat régebben, most valamiért v feliratkoztam rá.

Szerintem ő a Youtube sötét oldala.



2015. ápr. 9. 23:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Mogács gonosz ikertestvére.
2015. ápr. 9. 23:08
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ő egy mentálisan sérült, pedofil, és végtelenül buta személy, aki abban éli ki vágyait, és hajlamait, hogy másokat szid, megaláz, és pocskondiáz.

Te sem lehetsz értelmesebb ha feliratkoztál rá !!

2015. ápr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az az ember tényleg beteg. Nem vélemény, tény.
2015. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy sikerült ebbe is személyeskedést szőnöd #2, igen elmebeteg vagyok. Jövő héten megyek kezeltetni magam.
2015. ápr. 10. 18:18
 5/10 adfqweqwfq válasza:
12%

Filmkiller Zoli a magyar Youtube közösség ikonikus alakja aki nem rejti véka alá a véleményét ezzel görbe tükröt mutat a hazai népszerű indokolatlanul felkapott youtubeos "sztároknak".

Sokak szemében ezért szálka , de valójában csak az igazat mondja ki hol nyers durva frontális közlésmódban hol szarkasztikus vicces modon kiparodizálva az adott témát vagy személyt.

2016. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem bírom felfogni, hogy ki számára humoros az, amiket ő mond. Üdvözlendő hírként értelmezi emberek halálát! Nem kell az ő videóiban semmilyen hátsó rejtett értékeket látni. Fóliagyilkos Zsófi egyszerűen egy mentálisan durván sérült troll.
2016. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

Ő azon szűk magyar youtubeosok körébe tartozik, aki normális.

Úgy értve, hogy nem áll be a sorba, mint a magyar "híres" youtubeosok 95%-a, nem ugyan azok az undorító tag, vlog, reakció és hasonló hulladék minőségű videók mennek nála mint a nagyon nagy többségnél, nem retardált 10 éveseknek gyárt videót, ellentétben az istenkirály Dancsóval és társaival.

És semmilyen hátsó szándék sincs a videói mögött.

Igaz, hogy seggh*lye, igaz hogy mentálisan sérült, igaz hogy undorító, de mégis egy olyan értelmi színvonalat képvisel, amit nem sok embert ért meg.


Én minden nap megnézem az új videóit, igaz néha elkap a hányinger a táplálkozási szokásaitól, de attól még 90% -ban olyan embereknek szól be, akik VALÓJÁBAN a youtube sötét oldalát képviselik, és akiket én is szívesen elküldenék a pokolba. Én bírom a humorát is, bár inkább rajta röhögök, mint vele, de attól még inkább nézem meg bármelyik filmkiller videót egymás után 100x szor, mint akár egyetlen percet is nézzek akármelyik kancsó videóból.

2016. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó!

Előtted szóló vagyok.

Rühellem az ilyen videósokat, de Filmkiller még rajtuk is túltesz gyökérségben. Ezaz ember egy beteg állat, semmi több. Undorító, hogy emberek halálával viccelődik, ha komolyan gondolja, ha nem.

2016. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
román cigány büdös patkány
2017. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek visszavonult.
2018. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!